Omegle

omegle
KAMERALI SERVİSLERİ

+ OMEGLE

+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ

+ LOLLİCHAT

+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

Omegle, son dönemde chat dünyasında adı sıklıkla duyulan bir platformdur. Peki Omegle nedir? Rastgele kameralı chat sitesi olan Omegle sayesinde dünya genelinde bir sohbet ağı kurulmuştur. İsteyen herkes oluşan bu ağa katılabilir, yeni insanlarla tanışmaya, yeni arkadaşlıklar edinmeye çalışabilir. Omegle adlı rastgele kameralı chat sitesinin ne işe yaradığını bilmesine rağmen siteye üye olmak için ücret ödemek gerektiği yahut bazı şartların sağlanması gerektiğini düşünenler de yok değil. Peki Omegle gerçekten ücretli midir? Yoksa ücretsiz şekilde herkes yararlanabilir mi bu chat sitesinden?
Omegle ile chat yapmak tamamen ücretsizdir! Yani siz de hiçbir ücret ödemeye gerek olmaksızın siteye üye olabilir, yeni insanlarla görüntülü ve sesli chat imkanına sahip olabilirsiniz. Peki sitenin amacı ne? Yani standart chat sitelerinde insanlar kimle sohbet ettiklerini, sohbet öncesinde kendileri seçebiliyorken Omegle adlı chat platformunda “sohbet edilecek kişilerin rastgele belirlenmesi” ile ne amaçlanmıştır?
Bu hususta akla farklı pek çok cevap gelse de bunların en iyi niyetli olanını “eğlenmek için sohbet etmek isteyen her milletten insanı bir araya toplama” gayreti olarak adlandırmak mümkün. Yani dünya genelinde geniş bir kullanım alanı bulunan Omegle sayesinde hiçbir ücret ödemeden sesli ve görüntülü olarak rastgele kişilerle kameralı sohbet edebilirsiniz.
Evde sıkıldığınızda, yapacak bir işiniz olmadığında, yahut yabancı dilinizi geliştirmek istediğinizde bu platformu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü Omegle chat sitesindeki dil İngilizce’dir. Dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan dil olmasından ötürü İngilizce, Omegle’da da kullanılmaktadır. Yani İngilizce bilmiyorsanız, bu site size pek bir şey kazandırmayabilir.

 

→ Omegle 1 → Chatrandom 1 → Chatraw

→ Omegle 2 → Chatrandom 2 → Chatraw

→ Omegle 3 → Chatrandom 3 → Chatraw

→ Omegle 4 → Chatrandom 4 → Chatraw

 

KAMERALI VE SESLİ RASTGELE SOHBET SİTESİ OLAN OMEGLE.COM BENZERİ ( TARZI SİTEMİZDE OMEGLE CHAT YAPIP, TÜM DÜNYADAN GİREN KULLANICILARLA RASTGELE CHAT YAPABİLİRSİNİZ.