Funyo

funyo-chat-camsohbet-net

Funyo, dilimize rulet chat olarak geçmiş kavram doğrultusunda içeriğe sahip olan rastgele kameralı chat sitelerinden biridir.

KAMERALI SERVİSLERİ+ OMEGLE+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ+ LOLLİCHAT+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

Funyo gibi siteler sayesinde karşınızdaki kişinin kim olduğunu önceden bilmeden, dilediğiniz gibi özgürce sohbet edebilirsiniz. Bu sayede yepyeni arkadaşlıklar edinmeniz mümkün. Zira Funyo tarzındaki rastgele kameralı chat sitelerinde genellikle kullanılan dil ingilzice olduğu için yabancı dil geliştirmek için de çok iyi olacaktır. Yabancı dil öğrenmek için kurslara para vermek yerine rastgele kameralı chat sitelerini kullanarak hiç para harcamaksızın konuşma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Fakat rastgele kameralı chat siteleri her zaman ingilizce öğrenmek isteyenlerle dolu olmayabilir. Kimileri, bu tip siteleri erotik amaçları için kullandığından, bazen istenmeyen görüntülerle karşılaşılabilmektedir. Eğer amacınız bu değilse ve karşınıza gelen chat arkadaşınız uygunsuz haldeyse, siz de bu durumdan rahatsız oluyorsanız, yapmanız gereken tek şey sitedeki yetkililere durumu bildirmek ve o kişinin uzaklaştırılmasını sağlamaktır. IP adresleri banlanacağı için diğer insanlar da bu durumdan etkilenmemiş olur.
Günlük yaşamda pek çok sebepten ötürü biraz molaya ihtiyaç duyabiliriz. Kimileri iş yoğunluğu, kimileri de okul derslerinin fazla olmasından ötürü eğlenceye zaman ayırmak ister. Fakat yorgunluk, fiziksel aktivitelerin önüne geçen bir engel halindedir. Bu durumdaki kişiler genellikle interneti kullanır eğlenmek için. Fakat internette yapılabilecek pek çok şey vardır. Bunların en ilginci ise rastgele kameralı chat sitelerinden biri olan Funyo’dur.