Facebuzz

facebuzz-camsohbet-net-facebuzz-turkiye
KAMERALI SERVİSLERİ

+ OMEGLE

+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ

+ LOLLİCHAT

+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

Facebuzz, rastgele kameralı sohbet siteleri arasında ülkemizde son dönemde popülaritesi artmış sitelerin başında yer almaktadır. Omegle ve Chatroulette’den sonra gelen Facebuzz, rastgele kameralı chat ile içli dışlı olanların yavaş yavaş vakitlerinin büyük bir kısmını geçirmeye başladıkları yedane sitedir.
Facebuzz, hiçbir şekilde ücret gerektirmeyen topluluklardandır. Bildiğiniz üzere bazı chat siteleri üyelerinden ücret talep etmektedir fakat Facebuzz’da bu tarz uygulamalar yoktur. Siteye giriş için Facebook hesabınızı kullanabileceğiniz gibi üye de olabilirsiniz. Facebook hesabı olanların, Facebuzz uygulamasına izin vermeleri gerekiyor. Bu noktada bazı kullanıcılar “acaba Facebook şifreme bir şey olur mu” diye düşünebilir fakat endişe edilmesini gerektirecek bir durum yoktur çünkü Facebuzz bu konuda güvenilir bir sitedir.

Siteye giriş yaptıktan sonra yalnızca kamerası olan kullanıcılarla chat yapma gibi bir alternatifiniz var. Ayrıca erotik veya pornografik içerikli kullanıcılardan uzak durmanızı sağlayan seçeneğin yanı sıra bağlantınızın koptuğu esnada otomatik olarak yeniden bağlanmanızı ve chat kayıtlarınızı silmenizi sağlayan seçenekler mevcut. Yani ne konuştuğunuz kayıt altına alınmasın istiyorsanız Facebuzz’ı çok seveceksiniz.
Kısacası ücretsiz olarak hizmet veren ve Türkiye IP’lerini bir arada toplayan bu rastgele kameralı chat sitesi sayesinde yalnızca Türklerin oluştuğu bir ortamda chat yapabilirsiniz. Eğer İngilizce konusunda sıkıntı yaşıyor fakat kameralı chat yapmak istiyorsanız, Facebuzz’ı alternatifleriniz arasına almanızda büyük yarar var.