Dialogoo

Dialogoo-turkiye-camsohbet
KAMERALI SERVİSLERİ

+ OMEGLE

+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ

+ LOLLİCHAT

+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

Dialogoo, rastgele kameralı chat siteleri ile ilgili bilgi sahibi olanların aşina olduğu bir isimdir. Bu site sayesinde kim olduğunu hiç bilmediğiniz insanlarla kameralı chat yapabilirsiniz. Eğlence olsun diye chat yapan milyonlarca insanı buluşturan Dialogoo benzeri platformlardan birine katılarak siz de bu keyfe ortak olabilirsiniz.
Genellikle rastgele kameralı chat sitelerinde çeşitli ücret tarifleri vardır. Premium üyelik olarak da adlandırılabilecek çeşitli uygulamalarla bazı üyelere ayrıcalıklar tanınır. Fakat Dialogoo’da böyle bir durum söz konusu değildir. Yani tamamen ücretsiz şekilde chat yapma imkanı sunmasının yanı sıra bir de sesli ve görüntülü chat olanağı vardır.
Baştan belirtmekte yarar var; özellikle ciddi ilişkilere ilk adım atmak gibi bir düşünceniz varsa, rastgele kameralı chat siteleri sizin için olmayabilir. Çünkü bu sitelerde chat yapan bazı kişiler erotik veya pornografik içeriklerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Fakat eğlenme ya da boş vaktinizde ne yapacağınızı bilmediğiniz bir anda alternatif arama gibi bir durumunuz varsa o zaman Dialogoo gibi rastgele kameralı chat sitelerinde aradığınızı bulabilirsiniz. Eğer kamerasını açan kişinin görüntüsü sizi rahatsız ederse pencereyi kapatıp yeni bir chat arkadaşının sohbete dahil olmasını bekleyebilirsiniz.
Kısacası, internetin gelişimine ayak uyduran chat dünyasındaki “rastgele kameralı chat” furyasına siz de dahil olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye giriş yapıp chat partnerinizi beklemek! Evde otururken sıkıntıdan ne yapacağını bilmeyenler için iyi bir alternatif olabilir.