Chatroulette

chatroulette-camsohbet-net-rulet-turkiye
KAMERALI SERVİSLERİ

+ OMEGLE

+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ

+ LOLLİCHAT

+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

Chatroulette, rastgele sohbet sitelerine ilgi duyanlar için mükemmel bir alternatif! Son zamanların yeni modası haline gelen rastgele chat sitelerinin üst sıralarında yer alan Chatroulette, bir süredir ülkemizde de aktif olarak kullanılmaktadır. 82 milletten insanın aktif olarak kullandığı ve yaygın olarak İngilizce’nin tercih edildiği bu site sayesinde siz de karşınızdakinin kim olduğunu bilmeden sesli ve görüntülü sohbete katılabilirsiniz.
Chatroulette sitesinde chat yapmak için herhangi bir ücret ödenip ödenmediğine dair çeşitli sorular bulunuyor internette. Bu soruların yanıtını vermemizde de yarar var. “Chatroulette ücretlidir” şeklinde duyduğunuz hiçbir söze inanmamalısınız çünkü site dünya geneline açık ve tamamen ücretsiz.

Peki Chatroulette’e giriş için neye ihtiyaç var? Aslında yalnızca kamera ve mikrofon kâfi… Olmasa da olur tabii fakat site zaten rastgele kameralı chat sitesi olduğu için, kamerasız şekilde giriş yapmak çok daha anlamlı olmayacaktır.
“Chatroulette adlı rastgele kameralı chat sitesinde kimler vakit geçiriyor? Bu sitede ne tür insanlarla karşılaşabiliriz?” diye soracak olursanız, “her türlü insan” cevabını verebiliriz. Çünkü zaten tüm dünya ülkelerinin katılımına açık bir platform olması ve giriş için herhangi bir niteliğe ihtiyaç duyulmaması, 60 yaşında Bakkal Mehmet Amca’nın yanı sıra 20’li yaşlarda yabancı kızlara kadar çok geniş bir yelpazede kullanıcı kitlesine sahip olduğunu göstermektedir. Siz de eğer boş vaktinizde eğlenmek için farklı bir alternatif arıyorsanız Chatroulette bunlardan biri olabilir.