Chatrandom

chatrandom
KAMERALI SERVİSLERİ

+ OMEGLE

+ CHATROULETTE

+ KAMERALI SOHBET

+ CHATRANDOM

+ CHATRAW

KAMERALI SERVİSLERİ

+ LOLLİCHAT

+ DİALOGOO

+ BAZOOCAM

+ FACEBUZZ

+ CHATROULETTE RUSYA

İnternet dünyasında yaşanan gelişmeler diğer tüm sektörleri olduğu gibi chat alanını da etkilemiştir. Birkaç yıl öncesinde “chat” dendiğinde akla gelen ifadelerle günümüzdeki arasında dağlar kadar fark olduğunu söylemek herhalde yanlış olmayacaktır. Daha birkaç yıl öncesine kadar insanlar, sohbet edecekleri kişileri kendileri seçiyordu. Bu sohbet sitelerinin amacı ise “ciddi arkadaşlıklar kurma” üzerineydi. Günümüzde ise Chatrandom tarzı siteler sayesinde chat sitelerinin amacı ciddi arkadaşlık kurmaktan çıkıp, eğlenmek için bir araya gelip vakit geçirme halini aldı.
Tabii ki ciddi ve düzeyli arkadaşlıklar için pek çok sohbet sitesi hali hazırda mevcut. Fakat sektörün inanılmaz şekilde büyümesini sağlayan Chatrandom gibi rastgele kameralı chat siteleri sayesinde artık chat, yalnızca eğlenmek ve boş vakitleri doldurmak için kullanılan bir enstrüman haline geldi.
Tamamen ücretsiz bir sohbet sitesi olan Chatrandom’a siz de dahil olabilirsiniz. Dünya genelinde en çok kullanılan dil olan İngilizce’nin benimsendiği Chatrandom sayesinde siz de sistem tarafından rastgele belirlenen bir kişiyle sohbete başlayabilirsiniz. İster kameralı ve sesli, isterseniz de yalnızca metin aracılığı ile chat yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.