Cam Sohbet – Camda Sohbetin Adresi

camsohbet-net

Camsohbet.net bir birinden farklı rastgele kameralı sohbet seçeneği sunan bir chat servisidir.Tamamen türkçe olan cam sohbet sitesi, yabancı kameralı sohbet sitelerininde tanıtımını ve kullanımı hakkında bilgiler vermektedir.

Kameralı sohbet etmek istiyen Türkiye kullanıcıları için tasarlanmış olan Cam sohbet, %100 ücretsiz ve üyelik istemiyen bir sohbet sitesidir.Camsohbet kaliteli bir arkadaşlık sitesidir.

Cam sohbet sitemiz ile Türkiye ‘den ve dünyanın bir çok yerinden giren kullanıcılarla, farklı kameralı sohbet odalarından kameralı ve sesli sohbet ederek, yep yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sitede ortak kullanılan dil türkçe olup, ikinci bir dil olarak ise ingilizce sohbet edebilme imkanı sunmaktadır.

Kameralı sohbet alanında en kaliteli sohbeti sitemizde siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.Sitede sohbet edebilmeniz için bazı kurallara uymak zorundasınız.

Sitemizde hem Türkiye ‘nin dört bir tarafından hemde yabancı ülkelerden giren insanlarla kameralı ve sesli yada yazılı sohbet edip arkadaş edinebilir, farklı şehir ve ülkelerden giren yabancılarla tanışıp, farklı insanların kültürünü ve hayatı hakkında bilgi sahibi olabilir, komik şakalarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Camsohbet.net sohbet kuralları:

 

1) Sohbet ederken din, dil, ırk, siyaset vss gibi tartışmalı konulardan kaçınılmanız gerek.

2) Sitede kameralı sohbet yapıldığından dolayı karşınıza çıkabilecek olan uygunsuz görüntüler yüzünden on sekiz yaşından küçüklerin ebeveyinlerinin kontrolleri altında siteye girmelerini önermekteyiz.

3) Kameralı sohbet ederken karşınızdakine küfür etmek, kırıcı ve hakaret edici cümleler kurmak kesinlikle yasaktır.

4) Karşınıza çıkan birinin görüntüsünü video kaydedici programlarla (splitcam vss. ) kaydedip kullanmak kesinlikle yasak olup, şikayet halinde gerekli bilgiler adli makamlara bildirilip, hakkınızda soruşturma açılabilir.

5) Şiddet ve +18 içerek görüntüleri kullanarak karşınızdakine göstermek suçtur ve şikayet halinde bilgileriniz polislere gönderilip hakkınızda dava açılabilir.

6) Site üzerinden film, canlı maçlar, şifreli kanallar üzerinden yayın yapıp karşınızdakine izlettirmeniz yasaktır.

7) Sitede tanımadığınız kişilere kişisel bilgilerinizi, kredi kartı vss gibi bilgilerinizi asla paylaşmayınız.

8) Karşınıza çıkacak olan ünlülerin gerçek olduğunu sanıp kendinizi kaptırmayınız, çünkü görüntüler fake (sahte) olup, kandırılabilirsiniz.

Camsohbet.net sitesinin sunduğu hizmetler aşağıdakilerdir.

Chatroulette
Omegle
Dialogoo
Chatraw
Lollichat
Bazoocam
Facebuzz
Chatrandom
Kameralı Sohbet
Kameralı Arkadaşlık